Music Machines Blog – Obsługa imprez

Kompleksowa Obsługa Imprez – Poznajmy się :)

nagłosnienie konferencji

Nagłośnienie konferencji – Bose DS 100

1 komentarz

Obsługa konferencji – dobór odpowiedniego systemu nagłośnieniowego

Niejednokrotnie pomieszczenie, w którym odbywa się konferencja wymaga aby system nagłośnieniowy był prawie niewidoczny, tak aby nie psuł estetyki pomieszczenia.

W takiej sytuacji proponujemy naszym klientom  kolumny głośnikowe Bose DS100. Białe głośniki, ustawione na białych statywach wtapiają się w pomieszczenie dostarczając nieskazitelny odbiór mowy ludzkiej i muzyki.

Oprócz walorów wizualnych rozwiązanie polegające na użyciu dużej ilości głośników Bose DS daje doskonałe pokrycie dźwiękiem i dostarcza optymalną wyrazistość mowy wszystkim uczestnikom konferencji, spotkania, szkolenia.

Zastosowanie dużej ilości głośników jest często stosowane w przypadku dużej powierzchni do nagłośnienia.

nagłosnienie konferencji

One thought on “Nagłośnienie konferencji – Bose DS 100

  1. Wynajem nagłośnienia Warszawa – cennik ?
    Jakie ceny panują na rynku nagłośnieniowym w Warszawie?
    Sytuacja jest trudna! Zwłaszcza dla firm które posiadają profesjonalny sprzęt, w który zainwestowały wszystkie swoje pieniądze.
    Często okazuje się podczas procesu ofertowania, że muszą konkurować z całą masą jednoosobowych firm „DJ na wesele”, który posiada dwa własne Eony i bez kompleksów obsłuży technicznie konferencję czy event firmowy w cenach, które na prawdę ciężko przebić. Jakość dźwięku oczywiście pozostawia wiele do życzenia, ale co tam ! I tak nikt tego nie słyszy. Kolumny przecież zawsze brumią i charcholą 🙂