Music Machines Blog – Obsługa imprez

Kompleksowa Obsługa Imprez – Poznajmy się :)

wynajem podestów scenicznych warszawa

CWKS #10 – Nowe podesty Music Machines!

Wynajem sceny – wynajem podestów scenicznych

O podestach pisaliśmy już nie raz, ba był to jeden z pierwszych tematów. Nasze małe sceny nadal mają dobrze i wykorzystywane są przy wielu okazjach, ale postanowiliśmy zainwestować w kolejne, uniwersalne narzędzia evenetowe – Podesty Alustage SCA-03!

Za technikalia najlepiej posłuży źródło, czyli strona producenta:

„Modułowy podest sceniczny jest produktem bazowym do tworzenia scen, wybiegów na pokazy mody, widowni oraz podiów na konferencje. Jego najwyższą jakość potwierdza certyfikat TÜV. Posiadamy podesty o wymiarach 2x1m, dostępne są jednak również 2×0,5/1×1/1×0,5. Podesty budowane są na bazie lekkiego, specjalnie zaprojektowanego profilu aluminiowego, za pomocą którego łączymy ze sobą podesty w kształt który chcemy uzyskać. Do profilu mocujemy wszelkie akcesoria: kostki samopoziomujące, uchwyty barierek, uchwyty schodów czy kostki montażowe, na których możemy zawiesić kotary maskujące lub banery reklamowe. Blat podestu wykonany jest ze sklejki wodoodpornej pokrytej warstwą anty-poślizgową. Podesty osadzone są na nogach teleskopowych, które pozwalają na płynną i precyzyjną regulację (i wypoziomowanie) zakresie od 60cm do 1m. Zastosowanie podstawy nóg (stopy z tworzywa gumowego) umożliwia statyczne umiejscowienie podestu. Jego konstrukcja sprawia, że przystosowany jest do montażu na zewnątrz przy bardzo zróżnicowanym terenie jak i wewnątrz budynków, hal widowiskowych, teatrów itp. Podest SCA-03 jest nie tylko lżejszy, ale również w pełni kompatybilny z SCA-01. Jego waga to tylko 29 kg. Dwie podłużne belki oraz specjalna konstrukcja profilu zapewnia pełną  stabilność. Najwyższa jakość potwierdzona certyfikatem TUV, który gwarantuje bezpieczeństwo używania.”

A co jeżeli chodzi o naszą opinię? Nowe podesty wynajmowane są cały czas. Służą jako scena zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Szybki i łatwy montaż pozwala nam na niezbyt uciążliwe działania techniczne na miejscu. Scenę 6×4 mogą ustawić nawet dwie osoby w czasie poniżej godziny! Pytacie jakie możemy wam pokazać zastosowania podestów? Otóż festiwal Uruchomucho na Krakowskim Przedmieściu i tzw „Scena Romantyczna” albo piknik MSW na Bemowie i scena w pełnej okazałości wraz z uszami do podwieszenia systemu nagłośnieniowego!

Jeżeli macie pytania lub potrzeby piszcie, dzwońcie. Wynajem podestów scenicznych czeka na Was!

Możliwość komentowania jest wyłączona.