Music Machines Blog – Obsługa imprez

Kompleksowa Obsługa Imprez – Poznajmy się :)

wynajem sceny warszawa

Zamknięcie Sceny Letniej w Złotych Tarasach

4 miesiące, setki godzin transmisji sportowych, tłumy mieszkańców i gości Stolicy, hitowe teledyski, muzyka na żywo i klasyka polskiej komedii. Aż szkoda, że czas Sceny Letniej przy Złotych Tarasach dobiegł końca.

Jesienne chłody w końcu to wymusiły. Scena Letnia po 4 miesiącach wytężonej pracy została zamknięta. Od początku czerwca goście restauracji na poziomie -1 Centrum Handlowego Złote Tarasy, mogli spożywać swoje posiłki, raczyć się napojami przy największych hitach muzycznych tego lata. Teledyski towarzyszyły nam od 13 aż do zamknięcia. Poza telebimem na zewnątrz, dostępne były również 3 telewizory wewnątrz, do których sygnał przesyłany był bezprzewodowo za pomocą urządzenia CamSat.

Ale Scena Letnia to nie tylko teledyski. W tym roku zdominowana została przez sportowe emocje z najwyższej półki. Zaczęliśmy od Euro 2012. Każdy kto chciał obejrzeć mecze turnieju w lepszych warunkach niż w pobliskiej Strefie Kibica, mógł skorzystać z oferty którejś z restauracji. Tłumy przybyłe na mecze Polaków (szkoda że było ich tak mało) dopingowały równie gorąco jak na stadionach. Pozostałe mecze również ściągały tłumy i tak mogliśmy obejrzeć prawie wszystkie transmisje.

Kolejne wielkie emocje to oczywiście Olimpiada w Londynie! Polskie nieliczne medale i tak cieszyły w sierpniowym słońcu pod restauracyjnym parasolem. A szkoda, że telewizja nie zdecydowała się na transmisję ParaOlimpiady… emocji byłoby jeszcze więcej…

Wrzesień upłynął za to ze śmiechem. Klasyczne polskie komedie PRLu. Kto ich nie zna, kto nie lubi? I choć Misia cytujemy każdego dnia, Seksmisję znamy nawet od tyłu (a na YouTube znajdujemy nawet wersje z dubbingiem czeskim i węgierskim), a Sami Swoi to żelazny punkt każdej świątecznej ramówki, nikt sobie nie odmówi odświeżenia pamięci. I zawsze wygląda to tak samo – jeszcze do tej sceny, zaraz kończę, a teraz będzie śmieszne, o napisy końcowe… Było prześmiesznie 🙂

I tak minęły nam wakacje 2012. Mamy nadzieję, że Aztekowie się mylili i Scena Letnia stanie również 2013 roku, a tymczasem zapraszamy na Szaleństwo Zakupów w Złotych Tarasach 6-7.10.2012!

Możliwość komentowania jest wyłączona.