Music Machines Blog – Obsługa imprez

Kompleksowa Obsługa Imprez – Poznajmy się :)

CWKS #3

Kolejny wtorek – kolejny bohater. Tym razem chyba najczęściej wymieniany w naszym blogu. Jedyny, niepowtarzalny, elegancki, mobilny, wygodny, ładny, brzmiący… no dość już tego krasomówstwa… BOSE L1 Model II.

BOSE to marka, która każdemu interesującemu się sprzętem i muzyką mówi jedno – idealne brzmienie. Założona w 1964 roku przez Dr. Amara G. Bose’a firma kieruje się filozofią, że produkty audio istnieją po to, aby dostarczać muzykę każdemu, w każdym miejscu, i że to muzyka a nie sprzęt jest wartością samą w sobie. Dlatego sprzęt wychodzący z ich fabryk jest mobilny, wygodny i przede wszystkim świetnie grający.

Zawsze polecamy ten system. Niezależnie czy jest to konferencja czy koncert, piknik czy wykład – L1 zapewni niepowtarzalną jakość dźwięku. Czasem zdarza się słyszeć opinie, że ktoś piosenkę poznał na nowo korzystając z nowego sprzętu. Tutaj mamy do czynienia właśnie z taką sytuacją. L1 wyłuszczy wszystkie „smaczki” dźwięku. Muzyka, niezależnie od tego czy grana na żywo czy odtwarzana, zawierać będzie wszystko to co być w niej powinno. Można zapytać czy warto taki system brać na potrzebę konferencji, gdzie nie będzie muzyki tylko przemówienia. Otóż warto – dźwięk będzie czysty, bez zniekształceń, które tak często peszą niewprawionych mówców. Naturalny dźwięk doda prestiżu każdemu eventowi.

Dodatkową zaletą system jest łatwość montażu i niewielkie rozmiary. Rozstawienie i spięcie zestawu wprawnym pracownikom zajmie nie więcej jak 30min. Dwa słupki głośników wtapiają się w otoczenie, nie rażąc topornymi statywami. Schowane pod spodem głośniki basowe B1 wyglądają jak integralna całość.

Inną ważną cechą są parametry. Przy stosunkowo niewielkich rozmiarach, system posiada dużą moc. Wykorzystywać go można swobodnie nawet na plenerowych imprezach na kilkadziesiąt-kilkaset osób. Korzystając z dodatkowych głośników B1 lub dużej mocy subbasów BOSE (np. 302, MB) osiąga się moc, której nie widać w konstrukcji. Kto bowiem powiedział że silne jest tylko to co duże? Z komentarzy laika: „w tych głośnikach słychać mięsiście”. A to wszystko dlatego, że są one bardzo „muzykalne”. BOSE jak żadna inna firma nie daje takiego nacisku na jakość. BOSE nie wybacza – ale jak da mu się dobry materiał odpłaca z nawiązką.

Co ciekawe L1 Model II wykorzystuje technologię głośnikową Spatial Dispersion, tworząc prawie 180° pokrycia bez martwych punktów, dzięki czemu stojąc za głośnikiem nadal masz „odsłuch”. Dźwięk wzmocniony przez system będzie naturalny i prawdziwy, emitowany równomiernie w całym pomieszczeniu, zapewniając dokładnie takie same wrażenia wszystkim słuchaczom – bez względu na to czy są blisko, czy daleko od sceny.

Wybierając system BOSE L1 Model II wybierasz najlepszą opcję. Dodatkowy element systemu Tonematch to mini mikser, który pozwoli podłączyć źródło dźwięku i mikrofony bez dużego stołu mikserskiego – wszystko zajmie nie więcej niż sam głośnik. Nasi pracownicy zadbają, aby wszystko zagrało jak najlepiej. Najważniejsze jest uwierzyć – niezależnie od tego co się organizuje, warto wziąć dobry sprzęt. Niektórzy myślą, że nie ma różnicy czy wezmą „normalne” głośniki czy L1. Różnica jest. Problem jest taki że dużo osób nie wie, że chce właśnie L1. Mam nadzieję, że choć trochę Was przekonałem.

Możliwość komentowania jest wyłączona.