Music Machines Blog – Obsługa imprez

Kompleksowa Obsługa Imprez – Poznajmy się :)

Finał projektu pt. „Klub Przedszkolaka”

Music Machines Agencja Artystyczna, miała przyjemność pomóc w organizacji finałowej zabawy projektu „Klub Przedszkolaka” w Gminie i Mieście Susz. Tak więc ostatnia sobota był to dla nas wyjazd na piękne, polskie pojezierze. Cieszymy się, że pogoda dopisała przez (prawie) cały czas.

W sobotę 30.06 na plaży miejskiej w Suszu miało miejsce wspominane już wydarzenie. Przedszkolaki z okolic miały okazję bawić się razem z Kapitanem Bamborem, jego żoną Bamborową i majtkiem Pomidorem. Ich statek przystanął na 3 godzinny postój w „suskim porcie”. Po części oficjalnej z uczestnictwem Pana Vice-Burmistrza, salwa konfetti rozpoczęła zabawy. Każdy chętny (i odważny) mógł nauczyć się kręcić talerzykiem, chodzić na szczudłach, żonglować, puszczać wielkie bańki. Nie zabrakło również tradycyjnych atrakcji – malowania buziek, deszczu malutkich baniek, chusty animacyjnej klanza oraz konkursów z nagrodami. Każda inicjatywa była nagradzana, żadne dziecko nie pozostało więc bez choćby najmniejszej nagrody. I choć słodyczy było dużo piraci umieli przestrzec dzieci przed ich zgubnym wpływem na zęby – znają to w końcu ze swoich morskich podróży.

Cieszymy się, że mogliśmy brać udział w takim radosnym pikniku, w tak pięknej słonecznej i upalnej pogodzie. I choć chwilę po odpłynięciu piratów, złapał nas „sztorm” to i tak możemy zaliczyć ten dzień do bardzo udanych. A udał się też dlatego, że po raz kolejny okazało się, że nasz system nagłośnieniowy BOSE L1 model II jest najlepszym i najbardziej wszechstronnym systemem dostępnym na rynku. Wykorzystując dwa słupki oraz cztery głośniki basowe BOSE B1 zaaranżowaliśmy prawdziwy piracki piknik dla dzieci. Najlepsze przeboje (stare i nowe) dla dzieci puszczane był przy użyciu nowoczesnego sprzętu, tj tableta. Zapewniło nam to wygodę i elegancję rozwiązania. Całość spinał BOSE Tonematch, niezawodny przy „małych” realizacjach.

Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz uda nam się pracować przy takich projektach, ponieważ uśmiech dziecka, daje największą satysfakcję z wykonanej pracy.

AHOJ!

Możliwość komentowania jest wyłączona.