Music Machines Blog – Obsługa imprez

Kompleksowa Obsługa Imprez – Poznajmy się :)

Strefa Kibica przy Złotych Tarasach

Prawie wszystko w Euro 2012 już za nami. Przed nami został już tylko wielki Finał w Kijowie Włochy-Hiszpania. Przez cały czas wszystkie mecze można oglądać było w Strefie Kibica przy Złotych Tarasach. Pora więc napisać coś więcej o niej! Zwłaszcza, że w niedzielę nie rozstajemy się z nią – przed nami jeszcze Olimpijskie zmagania z Londynu!

Za nagłośnienie strefy w tym gwarnym miejscu odpowiada niezawodny system firmy BOSE. Świetnej jakości dźwięk zapewnił zestaw trzech głośników BOSE 802 oraz głośnik basowy BOSE 302. Do tego użyliśmy dwóch końcówek mocy BOSE 1802 oraz jednej 1800 oraz procesory dźwiękowe BOSE 802c i BOSE 502. Całość spina cyfrowy mikser Roland Digital V-Mixing M300 32/16.

Do oświetlenia sceny (oraz wydarzeń dzięjących się na niej; patrz zdjęcia) użyliśmy sześciu parów ledowych, trzech listw LED Bar oraz reflektora profilowego Rang Strand 1000w.

Najważniejszym elementem w strefie jest jednak wizja, bez której nie dane byłoby nam obejrzeć meczów. Za ekran odpowiedzialna jest firma Sharp, sponsor mistrzostw, która przekazała urządzenie o „ostrej” jakości. Z naszej strony zadbaliśmy o nadawanie sygnału audio/wideo. Użyliśmy skalera VP-728 firmy Kramer, konwertera ADVC G2 Grass Valley i dekodera  Ferguson Ariva 210 combo. Za bezprzewodowy przesył sygnału HD odpowiada system Camsat CDS-5HD TV. Całość spina niepozorny, ale bardzo wydajny komputer HP Pavilion DV6.

Sprzętu jest dużo, bardzo jesteśmy zwłaszcza dumni z systemu audio/wideo który stworzyliśmy. Mamy nadzieję, że podobają się Wam efekty naszych prac. A jeżeli jeszcze nie widzieliście zapraszamy do Złotych Tarasów na finał. A potem czekamy na Londyn.

DO ZOBACZENIA!

Możliwość komentowania jest wyłączona.