Music Machines Blog – Obsługa imprez

Kompleksowa Obsługa Imprez – Poznajmy się :)

Wynajem małej sceny

1 komentarz

Wynajem małej sceny

Scena jest najważniejszym elementem każdej imprezy plenerowej. Nie może być ona ani zbyt duża, ani zbyta mała. W  przypadku dużych imprez, koncertów musi być miejsce na cały zespół; w przypadku pikników, gdzie służy jako miejsce dla prelegenta nie może być zbyt duża aby postać nie „zgubiła się”. O ile dysponując odpowiednim funduszem łatwo można znaleźć dużą scenę, o tyle niewiele jest małych-ekonomicznych scenek. Dlatego oferujemy wynajem zadaszonej sceny 4,88x3m (lub w zbliżonych rozmiarach).

Scena zbudowana jest na bazie naszych podestów, o których pisaliśmy tutaj. Dzięki wymienialnym nogom można zastosować różną wysokość podwyższenia (na zdjęciach użyte są nogi 40cm, ze względu na dziecięcy charakter pikniku; polecamy stosowanie nóg 1m dzięki którym scena będzie odpowiednio wyniesiona w górę). Wokół sceny stoi konstrukcja aluminiowa quadrosystem. Jej użycie ma podwójne zastosowanie – po pierwsze stanowi punkt zaczepu dla wysłonięć oraz dachu, po drugie daje możliwość podwieszenia oświetlenia bądź nagłośnienia. W zależności od wysokości sceny dach może być uniesiony nawet na 5m.

Jeżeli chodzi o ścianki i dach – boki oraz horyzont wykonane są z białej siatki mesh. Materiał ten jest odporny na warunki atmosferyczne.  W deszczowy lub wietrzny dzień stanowi częściową osłonę, w dni gorące zapewnia przewiew dzięki czemu na scenie nie robi się duchota. Dodatkowym atutem tego materiału jest jego półprzejrzystość – światło wpada do środka, na scenie jest więc jasno, splot jest jednak wystarczająco gęsty aby otoczenie nie zlewało się z wydarzeniami na scenie. Dodatkowo jeden z boków jest dzielony na dwie części i sczepiany rzepem – dzięki takiemu rozwiązaniu można utworzyć wejście na scenę od boku. Dach zrobiony jest z nieprzemakalnej plandeki, dzięki czemu w przypadku deszczu osoby oraz rzeczy znajdujące się na scenie nie zmokną. Wszystko jest wykonane w eleganckim białym kolorze.

Nasza mała scena jest szybka w konstrukcji i idealnie nadaje się na małe, statyczne pikniki, na których scena potrzebna jest dla prowadzącego i jego gości. Mając na uwadze ograniczone budżety takich imprez, cena została skalkulowana tak aby była optymalna i ekonomiczna. Zdecydowaną zaletą naszego rozwiązania jest jego elegancki, nie zniszczony wygląd w zamiana za atrakcyjną cenę.

Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajduje się więcej informacji na temat użytych przez nas elementów, jak również innego sprzętu który może być przydatny (oświetlenie, nagłośnienie, multimedia).

One thought on “Wynajem małej sceny

  1. Pingback: CWKS #2 « Music Machines Blog