Music Machines Blog – Obsługa imprez

Kompleksowa Obsługa Imprez – Poznajmy się :)

Dni Ursynowa – Marzenia się spełniają

Za nami Dni Ursynowa 2012. W tym roku świętowaliśmy razem 35-lecie warszawskiej dzielnicy. Park Romana Kozłowskiego i pobliska Kopa Cwila na dwa dni zamieniły się w miasteczko i amfiteatr. Na dużej scenie pojawiły się takie gwiazdy jak: Doda, K.A.S.A, Ania Dąbrowska, Wilki i wielu innych. Wszyscy ursynowianie mieli okazję skoczyć na bungee, pobawić się w wesołym miasteczku, spróbować wybornych dań z grilla i przede wszystkim dobrze się bawić.

Dobrze bawiły się też dzieci. Jak co roku, otrzymały możliwość zaprezentowania swoich talentów i od rana, aż do rozpoczęcia programu dużej sceny to one były gwiazdami Dni Ursynowa. Specjalnie na tą okazję stanęła Mała Scena – Mobilny Amfiteatr, na którym swoje programy zaprezentowały placówki edukacyjne z całego Ursynowa. Witane gromkimi brawami rodziców, kolegów oraz zebranych mieszkańców dzieci stawiały swoje pierwsze estradowe kroki. Dzień pierwszy Mała Scena zakończyła swoje działanie przedstawieniem Jaś i Małgosia w wykonaniu Teatrzyku Jumaja. Musiał się spodobać, ponieważ wiele razy słyszeliśmy pytanie: „kiedy będzie można zobaczyć ich po raz kolejny”? Na deskach Mobilnej Muszli Koncertowej odbyła się również ceremonia wręczenia nagród w konkursie Poezji i Piosenki Rosyjskiej.

Drugiego dnia ciąg dalszy występów, zabaw, konkursów i animacji. Tym razem w rolę prowadzącego wcielił się Wojtek Asiński, znany między innymi z popularnego programu telewizyjnego Hugo. Tak jak i dnia pierwszego bawiła się z nami grupa cyrkowa Eduardo, Lippy&Messy uczyli języka angielskiego, a Radio Plus sprawdzało wiedzę z zakresu łagodnych przebojów. Dzień zakończył świetny występ zespołu Balbiny.

Mała Scena odniosła sukces nie tylko programowo. Wykorzystany system nagłośnienia BOSE 802 wraz z głośnikami basowymi BOSE 302 i BOSE Wave Cannon nie ustępowały jakością od systemów głównej estrady (oczywiście w odpowiedniej skali). Mamy nadzieję, że co roku Mała Scena będzie się rozwijać, a talenty które pojawiły się teraz już niedługo zagoszczą na deskach Sceny Dużej – nucąc fragment piosenki wykonanej przez Balbiny: „Marzenia się spełniają”.

Do zobaczenia za rok!

PS.: DZIĘKUJEMY BARDZO SERDECZNIE WSZYSTKIM PLACÓWKOM I INSTYTUCJOM, KTÓRE ZAANGAŻOWAŁY SIĘ W PROJEKT MAŁEJ SCENY DNI URSYNOWA. BEZ WASZYCH CHĘCI I TALENTÓW NIE BYŁOBY TAK CIEKAWIE!

Możliwość komentowania jest wyłączona.