Music Machines Blog – Obsługa imprez

Kompleksowa Obsługa Imprez – Poznajmy się :)

Pszczoły, kwiaty i Haiti

Tak jak już wcześniej zapowiadaliśmy, poprzedni weekend był dla nas całkiem wymagający. Jednocześnie byliśmy na trzech różnych imprezach w trzech różnych punktach Warszawy.

Zaczęliśmy już wczesnym rankiem w Powsinie, gdzie razem z Kujawskim pomagaliśmy pszczołom. W Parku Kultury odbył się całodzienny piknik edukacyjny, którego celem było uświadomienie dzieci i dorosłych o pożyteczności i losie tych użytecznych owadów. My w tym wszystkim byliśmy w samym centrum – scena mobilna na której stanął ekran diodowy o wymiarach 3x5m oraz system nagłośnienia Bose® L1® Model II z subbasem Bose® 302 series II oraz konsoletą Roland Digital V-Mixer M-300 32/16.

Z Powsina niedaleko było na Ursynów, pod Urząd Dzielnicy, gdzie każdy kto przyniósł kilogram makulatury dostawał sadzonki kwiatów. Być może duża ilość nowych kwiatów na Ursynowie pomoże pszczołom zbierać nektar.

Jednak wydarzeniem dnia był koncert w klubie Endorfina zorganizowany przez Fundację Polska-Haiti z okazji zakończenia konkursu architektonicznego na projekt szkoły im. Jana Pawła II w Jacmel na Haiti. Gwiazdami wieczoru była Kayah oraz Marcin Wyrostek. To był chyba najpiękniejszy koncert który dane nam było zorganizować. Na całkiem nowej konstrukcji aluminiowej quadrosystem podwiesiliśmy pokaźny zestaw świateł. Poza licznymi lampami żarowymi, wykorzystaliśmy również głowy ruchome Flash 575 Spot oraz Flash 575 Wash, oświetlacze architektoniczne i LED bary. Niesamowitego efekt dopełniła maszyna do mgły Hazer Martin Jam K1 – dzięki niej uzyskaliśmy piękny efekt smug światła, bez typowej dla dymiarek nieregularnej chmury. Dźwięk zapewnił testowany przez nas system ElecroVoice.

Możliwość komentowania jest wyłączona.