Music Machines Blog – Obsługa imprez

Kompleksowa Obsługa Imprez – Poznajmy się :)

Podsumowanie majówki 2012

Kraj pachnący kiełbasą z grilla, ładna pogoda i dużo słońca. W takich warunkach praca wcale nie musi być przykrością. Zwłaszcza jeżeli najbliższa kiełbaska jest z wybornej dziczyzny, a praca pobudza wartości patriotyczne.

Jak już przed weekendem zapowiadaliśmy początek majowego sezonu mikro-urlopowego odbył się pod znakiem IX Międzynarodowych Targów Łowiectwa Strzelectwa i Rekreacji Hubertus 2012. Pokazy mody, występy i przemówienia prezentowały się na scenie i videowallu, a w specjalnej strefie leśnej oświetlacze architektoniczne LED nadawały niepowtarzalny klimat. Nagłośnienie zapewnił oczywiście nasz sprawdzony i niezawodny system BOSE® L1® Model II. I tylko ze strachem patrzymy w górę… jeden z prezentowanych orłów upodobał sobie nasz statyw mikrofonowy i jak nic chciał z nim gdzieś odlecieć.

Ale nie tylko tam pojawiliśmy się w ostatnim tygodniu. Kto był przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie miał szansę obejrzeć wystawę plenerową z okazji 2 maja czyli Dnia Flagi.  Nasze kubiki z kratownicy sprawiły się w tej roli bardzo dobrze – czemu częściej czegoś takiego nie organizować?

Na koniec mała zapowiedź – przygotujcie się na dużą dawkę lektury w przyszłym tygodniu, bo mamy okres obfitujący w ciekawe wydarzenia. Za nami już otwarcie festiwalu filmowego i koncert, a przed nami pszczoły, kwiaty i… Haiti 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.