Music Machines Blog – Obsługa imprez

Kompleksowa Obsługa Imprez – Poznajmy się :)

Łowczy oświecony, czyli o nadchodzących targach słów kilka

Majówka co raz bliżej, świat zaczyna pachnieć wiosną, a człowiek aż rwie się na łono natury, aby odetchnąć po jesienno-zimowych deszczach i mrozach. Nie dziwi więc fakt, że Polski Związek Łowiectwa już w najbliższy weekend zaprasza na IX Międzynarodowe Targi Łowiectwa Strzelectwa i Rekreacji Hubertus 2012. I my z tego zaproszenia skorzystamy… poniekąd.

Music Machines niczego się nie boi. Po festiwalu modowym z równą łatwością zabierzemy się za obsługę techniczną targów łowieckich. Tym razem nasze zadanie będzie wizualne – oświetlimy to wydarzenie i nadamy mu szczególnego kolorytu. W hali Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska stanie nasza konstrukcja, na której zawisną lampy oświetlające scenę. Do tego pojawi się videowall, a także lampy LED które… albo to już zostanie jako niespodzianka. Wszystkiego dopełni projektor logo ClayPaky VIP 300, do którego przygotowaliśmy efektowne, szklane gobo.

Wszystkich zainteresowanych naszą realizacją zachęcam do śledzenia tego bloga już po majówce, a tymczasem wprowadzając się w myśliwski nastrój proponujemy kącik dydaktyczno-czytelniczy:

„To książęce życie, to męska zabawa
Co siły umacnia i zdrowia dodawa.
Im większa jest praca, im trudniejsze znoje
Tym bardziej smakują rzeźwiące napoje”
(fragm. z „Chóru Myśliwych” z opery „Wolny Strzelec”; muz. Carl Maria von Weber, lib. Friedrich Kind)

P.S.: Mamy wrażenie, że ten cytat równie dobrze może być motto naszej pracy.

P.S.2: Link do strony Targów, gdyby ktoś był zainteresowany

P.S.3: Zespół Music Machines życzy wszystkim udanego wypoczynku podczas tegorocznej majówki 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.