Music Machines Blog – Obsługa imprez

Kompleksowa Obsługa Imprez – Poznajmy się :)

Złote Szpilki 2012 – modowy festiwal z naszym udziałem

1 komentarz

Moda, design, top trendy, blichtr i blask reflektorów – pod tymi słowami upłynęło nam ostatnie dziewięć dni. Festiwal Mody Złote Szpilki 2012 zorganizowany przy okazji piątych urodzin Złotych Tarasów odbył się z naszym, wcale nie takim skromnym udziałem.

W ciągu nocy, na pierwszym piętrze Złotych Tarasów powstała scena, wybieg, videowall zbudowany z 9 telewizorów plazmowych oraz konstrukcja aluminiowa quadrosystem, na której zawisły lampy, zapewniające równomierne i ciepłe oświetlenie wybiegu. Każdy bywalec pokazów mody wie jak istotne jest światło ukazujące interesujące szczegóły prezentowanych kreacji. Osobne oświetlenie otrzymała również namiętnie-czerwona Gulietta, czyli stylowe cacko spod znaku Alfa Romeo – nagroda główna w urodzinowej loterii Złotych Tarasów.

Pod pofalowanym, szklanym dachem nagłośnienie zapewnił niezawodny system Bose L1 Model II, zaś monitory Electro Voice ZXA-1 wykorzystaliśmy jako odsłuchy na scenie oraz balkonach drugiego i trzeciego piętra. Oczywiście zadbaliśmy o bezpieczeństwo i estetykę rezygnując z kabli na rzecz bezprzewodowego przesyłania sygnału dźwiękowego między piętrami.

Ale to jeszcze nie wszystko. Na potrzeby Festiwalu, zapewniliśmy okablowanie dla każdego kto potrzebowałby choćby na chwilę dostępu do prądu, a także zbudowaliśmy centrum dowodzenia, w którym miejsce znalazło się nie tylko dla realizatorów dźwięku i światła, ale również kamerzystów, operatorów videowalla, DJ-a i Pani Reżyser. Dobrze że zapewniliśmy dla całego zespołu realizacyjnego intercomy Motorola, bo oszczędziły nam dużo nerwów i chaosu komunikacyjnego. A po wielkim finale Festiwalu, tak jak i wcześniej wystarczyła tylko jedna noc, aby wystrój pierwszego piętra zmienił się nie do poznania.

Jeżeli chciałbyś zobaczyć jak wyglądały efekty naszej pracy, zamieszczamy kilka zdjęć poniżej, a obszerniejszą galerię znajdziesz na naszej stronie na Facebooku. Nie jesteś jeszcze naszym fanem? Zalajkuj!

 

One thought on “Złote Szpilki 2012 – modowy festiwal z naszym udziałem

  1. Pingback: Łowczy oświecony, czyli o nadchodzących targach słów kilka « Event Music Press